POLİETİLEN(PE) T GRIP ŞAŞIRTMALI GEOSENTETİK YALITIM MEMBRANLARI

Bilhassa sulama kanallarının eğilimli yüzeylerinin beton tutması teminde fayda sağlayan şaşırtmalı membranlar bir yüzeyi keçe lamireli olarak üretilirler.

Ürünlerimiz HDPE (Yüksek Yoğunluklu Polietilen), LDPE (Alçak Yoğunluklu Polietilen), LLDPE (Daha Alçak Yoğunluklu Polietilen) hammaddelerden kalıp ve kalenderleme yöntemi ile projelerde kullanım detayına göre Geotekstil keçe lamineli veya laminesiz olarak kalınlıkları 1,2mm ile 3mm arası, Rulo eni 2,200mm Rulo boyları serbest olup projelere uygun boylarda üretilmektedirler.

Katı ve Sıvı Atık Havuzlarında, Atık Su Kanalizasyon Sistemlerinde, Beton Trapez Kanallarda kullanılmaktadırlar.T Grip Membranlar,Katı veya sıvı atık yapıların dik veya şevli perde beton imalatlarında betona tam kavrama sağlaması ve stabil kalması sağlanır.Bu yapılarda membranın betona akuple olması ısı farklılıklarının verdiği deformasyonu minimum seviyelere indirerek beton yapıların uzun ömürlü olması sağlanır.

Atık su kanalizasyon sistemlerinde özellikle tünel yapılarında ve beton borularda imalat esnasında betonla birleşmesi T Grip membranın stabil kalarak daha düzgün bir akış yüzeyi elde edilir.

Beton Trapez Kanallarda T grip şaşırtmalı membranlar şev yapılarda betonun kaymasını önlemek. Membran üzerindeki T gripler betona mükemmel kavrama yaparak özellikle dolgu yapılan yerlerin yer altı sularının verebileceği çökmelerde betonla beraber hareket sağlaması yapı ömrünü uzun yıllar artırmaktadır